Tuhaurn “Veepiisad” ja urnikott

216,00 

Keraamiline käsitsi valmistatud tuhaurn

 

Urni suurus: umbes 4 liitrit, kõrgus 21 cm ja laius 24 cm

Urni materjal: valuportselan/savi, keraamika

Urni koti materjal: polüester ja satiinpaelad

 

 

5 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Käsitööna valmistatud keraamiline urn võib toonilt natuke varieeruda, sest iga urni kaunistab ning värvib autor ise. Seepärast on iga urn veidi unikaalne. Näiteks võib tumedate urnide puhul esineda tumesiniseid varjundeid, heledad urnid võivad kohati olla aga üliõrna helerohelise toonivarjuga.

 

Iga urn on komplektis urnikotiga. Urnikott on valmistatud samamoodi käsitööna, kuulub selle urni juurde ning on lõpphinna sisse arvutatud. Urnikott on valmistatud tugevast ja tihedast kangast. Koti külgede peal on paelad, millega urn hauda sängitada. Transportimise ajal on need paelad peidetud n-ö taskusse ning väljatõmbamise kohta märgistab urnikoti küljel väljaulatuv lindi serv. Hauda sängitamiseks tuleb need paelad taskust täispikkuses välja tõmmata. Koti paelad on 1 m pikad.

 

Urni koti paelte süsteem on kaitstud patendiga ja on unikaalne ning kasutajasõbralik lahendust!

 

Pakend ja transport

Pakend ja transport

Urn ja urnikott on pakitud spetsiaalsesse põrutuskindlasse pappkasti. Kastile on lisatud “õrna käsitlus” sildid.

 Urn transporditakse kohale DPD kulleriga. Tellitud teenuse on „õrn materjal“. Peale tellimuse makse laekumist saabub urn tellijani 2–3 päevaga. Kullerteenuse on kliendile tasuta!

Järeltellimus

Järeltellimus

Kui kodulehel on näha, et toode on otsas või on järele jäänud kogus väike ja tellija soovib rohkem tellida, siis tuleb järeltellimus esitada kas telefoni või meili teel (+ 372 5345 2745 või siirivj@gmail.com). NB! Tellimus sõltub kogusest, aga minimaalne aeg on 4 nädalat. Mida suurem kogus, seda kaugemal on ka valmimistähtaeg.