Sale

Kalmuküünla latern / kuppel

Original price was: 70,00 €.Current price is: 50,00 €.

Kalmuküünla kupli suurus: alumine kupli ava laius 20 cm, kupli kõrgus 20 cm

Kalmuküünla kupli materjal: valuportselan/savi, keraamika

Clear
Kirjeldus

Kalmuküünla kuppel kaitseb küünlaleeki tuule eest ning teeb samaaegu hauaplatsi kaunimaks, sest küünlavalgus paistab kupli aukudest haua peale. Kuppel on ka otsese vihma/lume kaitse.

 

Kalmuküünla keraamiline kuppel on koonusekujuline ning alt avatud. Seega saab kupli tõsta üles ja panna selle alla kalmuküünla. Kupli võib asetada otse maapinnale ja isegi kergelt suruda mulla/liiva sisse. Keraamiline kuppel on täiesti ilmastikukindel, ei karda külma, palavat ega vett. Ilmastikuoludes kupli värv ei muutu.  Kupli ülemine ava juhib välja liigse kuumuse. Talveks ei pea kuplit kalmistult ära viima.

 

Käsitööna valmistatud keraamiline kuppel võib toonilt pisut varieeruda, sest iga kuplit kaunistab ning värvib autor. Seepärast on iga ese unikaalne. Näiteks võib tumedate toonide puhul esineda tumesiniseid varjundeid, nagu on näha ka pildil. Heledate toonide korral võib olla helerohelisi täpikesi glasuuri sees. Kupli alumine serv ei pruugi olla ideaalselt ümmargune ring. Et tegemist on käsitööga, siis võib allservas esineda väikseid kõverusi.

Pakend ja transport

Pakend ja transport

Toode on pakitud ja märgistatud, et ta transpordi ajal katki ei läheks.

Toode transporditakse kohale DPD kulleriga. Tellitud teenuse on „õrn materjal“. Peale tellimuse makse laekumist saabub toode tellijani 2–3 päevaga. Kullerteenuse on kliendile tasuta!

Järeltellimus

Järeltellimus

Kui kodulehel on näha, et toode on otsas või on järele jäänud kogus väike ja tellija soovib rohkem tellida, siis tuleb järeltellimus esitada kas telefoni või meili teel (+ 372 5345 2745 või siirivj@gmail.com). NB! Tellimus sõltub kogusest, aga minimaalne aeg on 4 nädalat. Mida suurem kogus, seda kaugemal on ka valmimistähtaeg.