Kalmu kaitseingel „Hoian ja valvan Sind“ + küünlakuppel

112,00 

Keraamilise ingli suurus: kõrgus 31 cm ja laius 11 cm

Keraamilise kupli suurus: alumine kupli ava laius 20 cm, kupli kõrgus 20 cm

Keraamilise ingli + kuppel materjal: valuportselan/savi, keraamika

12 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Keraamiline ingel on mõeldud hauale kaunistuseks, selle mõte on hingeline.

 

Ingli kleidi allservas on silmaga märgatav lai rant, mis tuleb suruda mulla/liiva sisse, et ingel hästi püsti seisaks. Keraamiline ingel on täiesti ilmastikukindel, ei karda külma, palavat ega vett. Ilmastikuoludes tema värv ei muutu. Ingli selja taga all kleidi servas on väikeste aukude rida selleks, et liigne niiskus pääseks välja, kui kuju on maapinda surutud.

Kalmuküünla kuppel kaitseb küünlaleeki tuule eest ning teeb samaaegu hauaplatsi kaunimaks, sest küünlavalgus paistab kupli aukudest haua peale. Kuppel on ka otsese vihma/lume kaitse.

 

Kalmuküünla keraamiline kuppel on koonusekujuline ning alt avatud. Seega saab kupli tõsta üles ja panna selle alla kalmuküünla. Kupli võib asetada otse maapinnale ja isegi kergelt suruda mulla/liiva sisse. Keraamiline kuppel on täiesti ilmastikukindel, ei karda külma, palavat ega vett. Ilmastikuoludes kupli värv ei muutu.  Kupli ülemine ava juhib välja liigse kuumuse. Talveks ei pea kuplit kalmistult ära viima.

 

Käsitööna valmistatud keraamiline kuppel võib toonilt pisut varieeruda, sest iga kuplit kaunistab ning värvib autor. Seepärast on iga ese unikaalne. Näiteks võib tumedate toonide puhul esineda tumesiniseid varjundeid, nagu on näha ka pildil. Heledate toonide korral võib olla helerohelisi täpikesi glasuuri sees. Kupli alumine serv ei pruugi olla ideaalselt ümmargune ring. Et tegemist on käsitööga, siis võib allservas esineda väikseid kõverusi

Pakend ja transport

Pakend ja transport

Ingel ja kuppel on pakitud spetsiaalsesse pappkasti. Kastile on lisatud “õrna käsitlus” sildid.

Transporditakse kohale DPD kulleriga. Tellitud teenuse on „õrn materjal“. Peale tellimuse makse laekumist saabub kaup tellijani 2–3 päevaga. Kullerteenuse on kliendile tasuta!

Järeltellimus

Järeltellimus

Kui kodulehel on näha, et toode on otsas või on järele jäänud kogus väike ja tellija soovib rohkem tellida, siis tuleb järeltellimus esitada kas telefoni või meili teel (+ 372 5345 2745 või siirivj@gmail.com). NB! Tellimus sõltub kogusest, aga minimaalne aeg on 4 nädalat. Mida suurem kogus, seda kaugemal on ka valmimistähtaeg.